O NASZYCH TOALETKACH

Unikalne połączenie trwałości i wygody to kombinacja, której model naszej toaletki zawdzięcza największą na świecie popularność wśród użytkowników.

Wnętrze tej kabiny zostało zaprojektowane z myślą o komforcie. Jest ono przestronne, dobrze wentylowane i posiada proste, ale bardzo ważne rozwiązania pozwalające redukować nieprzyjemne zapachy. Połączenie podłogowych i wyprofilowanych ściennych otworów wentylacyjnych ułatwia stały przepływ powietrza. Pisuar posiada odprowadzenie do rury z odpowietrzeniem, co zapobiega dostawaniu się niechcianych zapachów ze zbiornika z powrotem do kabiny. Sedes znajduje się w miejscu najdalej odsuniętym od pisuaru, dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na przykry zapach i bezpośredni widok. Na drzwiach umieszczono praktyczny hak na kurtkę lub płaszcz. Efektem tych udogodnień jest większy komfort i przyjemność z użytkowania toalety.

Pod względem obsługi nasz model toaletki to niewymagająca intensywnej konserwacji, łatwa w serwisie kabina o od dawna dowiedzionej trwałości. Dzięki zastosowaniu elementów z polietylenu o dużej gęstości i zredukowaniu ich liczby toaleta ta jest odporna na pęknięcia i uszkodzenia na skutek uderzeń lub innych form niewłaściwego użytkowania. Łatwość czyszczenia i serwisowania toaletki zawdzięcza nachylonej ku przodowi górnej powierzchni zbiornika, podłodze o lekko kopułowym kształcie oraz gładkiemu zbiornikowi z głębokim odpływem. Nachylenie góry zbiornika i podłogi wymusza ściekanie płynów, zapobiegając tworzeniu się kałuż, a wewnętrzna budowa zbiornika poprawia pokrycie środkiem zapachowym i zapewnia szybkie, pełne usuwanie nieczystości.

  • Duży, 265-litrowy zbiornik z odpływem
  • Wyprofilowane kratki wentylacyjne
  • Niezniszczalna budowa narożników
  • Odporny na uszkodzenia pisuar
  • Praktyczny hak na drzwiach
  • Różne opcje spłuczek
Wysokość: 2328mm
Szerokość: 1118mm
Głębokość: 1219mm
Ciężar: 75kg
Pojemność standardowego zbiornika: 265L
Powierzchnia podłogi: 1041mm x 533mm
Wysokość siedziska: 460mm
Otwór drzwiowy: 1854mm x 610mm
Pełna ciężarówka kabin niezmontowanych : 85
Pełna ciężarówka kabin zmontowanych: 22
Kontener 40HC: 90