Wynajem toalet przenośnych cennik

Firma Toaletki oferuje Państwu wynajem toalet przenośnych wraz z dostawą i serwisem. Warszawa i okolice – na tym terenie obsługujemy naszych Klientów. Toaleta przenośna jest niezbędna, gdy musi być zapewnione zaplecze sanitarne. Oferujemy dobre ceny wynajmu i dopasowaną ofertę na serwis sanitariatów mobilnych. Zakres serwisu i odstęp czasowy pomiędzy przeglądami przenośnych toalet są dopasowane do ilości użytkowników, którzy mają mieć możliwość skorzystania z wynajmowanej toalety w ciągu każdego dnia.

Toalety przenośne – Warszawa i okolice

Nasze toalety przenośne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i kanalizacji. Dotyczy to m.in. imprez masowych (koncerty, festiwale, imprezy sportowe) czy punktów gastronomicznych. Toaleta przenośna sprawdzi się też w wielu innych miejscach – przy placach zabaw, przy parkingach, przy kąpieliskach, przy wyciągach narciarskich czy na górskich szlakach. Zapewniamy także toalety przenośne dla firm, których pracownicy pracują poza główną siedzibą. Dotyczy to m.in. firm budowlanych, które zajmują się budową nieruchomości, mostów czy dróg.

Kiedy warto wziąć toaletę przenośną na wynajem?

Zaletą toalet przenośnych na wynajem jest korzystna cena i fakt, że można je stosować praktycznie w dowolnym miejscu. Toaleta przenośna na wynajem to rozwiązanie dla każdego, kto chce i jest zobowiązany do zorganizowania zaplecza sanitarnego w warunkach, w których brakuje dostępu do infrastruktury sanitarnej. Wystarczy odpowiednie przygotowanie podłoża i to wszystko. Cennik wynajmu toalet przenośnych w Warszawie i okolicach obejmuje kompletnie dostawę w umówione miejsce kompletnie przygotowanych kabin. Zakres czynności dobiera się do intensywności eksploatacji toalet, tak aby zapewnić utrzymanie oczekiwanego poziomu sanitarnego plenerowego zaplecza sanitarnego.

 • Toaleta przenośna na wynajem na budowę – zaplecza sanitarne na placu budowy to jeden z wymogów BHP, jakie przepisy w tym zakresie stawiają pracodawcą. Nasze toalety przenośne sprawdzają się w takich warunkach idealnie.
 • Toaleta przenośna w nie tylko miejskiej plenerowej przestrzeni publicznej – duża liczba użytkowników korzystających z parków, ogrodów, placów zabaw itp. miejsc powoduje, że coraz częściej w takiej przestrzeni widzi się nasze toalety na wynajem. Niska cena przenośnego WC oraz liczne zalety tego rozwiązania sprawiają, że jest to najlepsze dostępne rozwiązanie w takich przypadkach.

Wynajem toalet przenośnych – od czego zależy cena?

Cena wynajmu przenośnych toalet jest uzależniona od kilku czynników. Zależy m.in. od liczby toalet, od okresu wynajmu czy od częstotliwości serwisu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przygotują szczegółowy cennik dopasowany do Państwa wymagań. Cennik toalet przenośnych jest opracowany w taki sposób, aby każdy użytkownik w prosty sposób mógł dobrać optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb, jakie stawiają przed nim okoliczności w miejscu, w którym zamierza zorganizować plenerowe zaplecze sanitarne. W przypadku wątpliwości co do tego, jakie toalety i jaką ilość kabin powinno się zabezpieczyć na potrzeby określonej liczby użytkowników, można skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Nasi specjaliści wyjaśnią zależności pomiędzy ceną toalet na wynajem, oczekiwaną liczbą użytkowników i przewidywanymi interwałami usług serwisowych. Oferujemy dobre ceny, estetyczne i solidne kabiny oraz usługi serwisowe i środki chemiczne, które umożliwiają utrzymanie najwyższych standardów higienicznych i wysokiego komfortu mobilnych zapleczy sanitarnych.

Serwis na najwyższym poziomie

Wynajmując od nas przenośne wc, otrzymują Państwo także kompleksowe usługi serwisowe. Obejmują one dostawę, rozładunek oraz montaż. Zapewniamy też usługi asenizacyjne, sanitarne i techniczne. Do serwisowania naszych toalet używamy nowoczesnego sprzętu, który dokładnie czyści zbiornik oraz mobilną toaletę. Używane przez nas środki są przyjazne dla środowiska naturalnego i nie zawierają alergenów. Posiadają także atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny HK/M/0867/01/2005.

Firma Toaletki oferuje wynajem toalet przenośnych na dużym obszarze – Warszawa i województwo mazowieckie. Zapewniamy transport toalet do miejsc znajdujących na naszym terenie działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokładną specyfikacją oferowanych toalet. Nasi pracownicy chętnie przedstawią Państwu więcej szczegółów, takich jak cena wynajmu czy możliwość indywidualnego dostosowania wyposażenia toalet.

USŁUGA SERWISOWA OBEJMUJE:

 • Opróżnienie toalety z nieczystości,
 • Umycie, odkażenie i dezynfekcje zbiornika oraz kabiny,
 • Zalanie toalety płynem zapachowo-neutralizującym,
 • Uzupełnienie papieru toaletowego.

Usługi serwisowe wykonywane są niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

CZĘSTOTLIWOŚĆ SERWISÓW

Zalecana częstotliwość serwisów uzależniona jest od ilości osób korzystających z toalety i kształtuje się następująco:

 • do 3 osób – 1 serwis w miesiącu
 • do 8 osób – 2 serwisy w miesiącu
 • powyżej 8 osób – 4 serwisy w miesiącu

Serwis może odbywać się:

 • co 28 dni
 • co 14 dni
 • co 7 dni

Cena wynajmu toalet uzależniona jest od okresu i ilości wynajmowanych toalet. W celu otrzymania dokładnej wyceny prosimy o kontakt z pracownikami naszej firmy pod telefonem, mailowo lub przez formularz, który znajduje się w zakładce KONTAKT.

Nasze usługi oferujemy między innymi w: wynajem toalet przenośnych WC Warszawa, wynajem toalet Ząbki, wynajem toalet Zielonka, wynajem toalet Marki, wynajem toalet Kobyłka, wynajem toalet Radzymin, wynajem toalet Józefów, wynajem toalet Otwock, wynajem toalet Mińsk Mazowiecki, wynajem toalet Sulejówek, wynajem toalet Halinów, wynajem toalet Nieporęt, wynajem toalet Serock, wynajem toalet Legionowo, wynajem toalet Nowy Dwór Mazowiecki, wynajem toalet Jabłonna, wynajem toalet Izabelin, wynajem toalet Łomianki, wynajem toalet Babice, wynajem toalet Pruszków, wynajem toalet Piaseczno, wynajem toalet Nadarzyn.

Sprawdź pozostałą ofertę:

Przenośne umywalki na budowę

Przenośne umywalki na eventy

Przenośne WC na eventy

Przenośny prysznic na budowę

Przenośne toalety Piaseczno

Przenośne toalety Pruszków

Przenośne toalety Legionowo

Przenośne toalety Otwock

Przenośne toalety Mińsk Mazowiecki

Przenośne toalety Wołomin