Przenośne WC na budowę

Przenośne WC są rozwiązaniem, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Takie toalety są niezbędne wszędzie tam, gdzie brakuje dostępu do kanalizacji i bieżącej wody. Właśnie dlatego mamy w swojej ofercie WC na budowę. Do obowiązków pracodawcy należy zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych. Dotyczy to szczególnie firmy budowlanych, których pracownicy wykonują zadania poza główną siedzibą firmy.

Toaleta na budowę – niezbędne udogodnienie dla pracowników

Toaleta na budowę zapewni dostęp do zaplecza sanitarnego. Sprawdzą się w wielu sytuacjach, chociażby takich jak gruntowny remont czy budowa domu. WC na budowę to także niezbędne rozwiązanie przy realizacji dużych zamówień. Pracownicy budujący drogi, mosty czy wieżowce muszą mieć dostęp do odpowiedniej jakości zaplecza sanitarnego.

WC na budowe to gwarancja komfortu i wysokiej jakości

WC na budowę zdecydowanie podwyższa komfort pracy, stwarza bowiem odpowiednie warunki higieniczne dla pracowników. Firma Toaletki oferuje wynajem toalet przenośnych, które mają przestronne wnętrze, są proste i uniwersalne, a jednocześnie komfortowe dla użytkowników. Toaleta na budowę jest wykonana z mocnego tworzywa – polietylenu. Jego duża gęstość powoduje, że materiał jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla ekipy budowlanej czy remontowej. Gładka powierzchnia toalet sprawia, że przeprowadzane czyszczenie i dezynfekcja są dokładne i skuteczne.

Kompleksowe usługi – Warszawa i okolice

Wybierając nasze usługi nie musisz się o nic martwić. Zajmiemy się transportem i ustawieniem toalety. Odpowiednio przygotujemy ją do eksploatacji. Nasze toalety regularnie serwisujemy – opróżniamy zbiornik, dokładnie dezynfekujemy, czyścimy, odświeżamy przy pomocy środka pachnącego, uzupełniamy papier toaletowy. Przeprowadzamy też niezbędne naprawy. Nasz kompleksowy serwis obejmuje usługi asenizacyjne, techniczne oraz sanitarne.

Potrzebują Państwo toalety na budowę? Zachęcamy do kontaktu firmy oraz osoby prywatne. Teren naszej działalności to Warszawa i okolice. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa indywidualną ofertę oraz wycenę.

Toaletki logo